Ferienhaus Hilde

Belangrijkste voorzieningen

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Sangerhausen te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Ferienhaus Hilde Sangerhausen, gelegen op 10 minuten autorijden van Jakobikirche en binnen 3 km afstand van Katholische Kirche Herz-Jesu. Dit appartement van 25 m² heeft een terras met uitzicht op de tuin

    Het Europa-Rosarium ligt op afstand van 3,1 km tot dit 1-badkamer appartement.

    Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Ferienhaus Hilde is te bereiken op een korte afstand van Gonna Mitte bushalte. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals wandelen en fietsen, is beschikbaar nabij de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Ferienhaus Hilde Sangerhausen

    Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Hilde Sangerhausen Buitenkant foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Logo foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Gangen foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Keuken foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Keuken foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Restaurant foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Voorzieningen foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Voorzieningen foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Toiletten foto Ferienhaus Hilde Sangerhausen Toiletten foto
    Bungalow met een Slaapkamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienhaus Hilde Sangerhausen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienhaus Hilde Sangerhausen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Ferienhaus Hilde?
      De grootte van Ferienhaus Hilde is 25 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Hilde Sangerhausen